Ürün Teslimat

    • Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
    • Teslimat bedeli aksi belirtilmediği sürece (belirli ürünlerde) Wisha Natural tarafından karşılanır.
    • Wisha Natural, ürünlerinizi özenle seçerek hasarsız şekilde paketleyip sizlere ulaştırılması için kargo firmalarına teslim etmektedir. Transfer aşamasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Kabul edilmeyen ürünün, hasar tutanağı tarafınızdan bize ulaştırıldıktan sonra, sizlere en kısa süre içinde ürünün yenisini ulaştıracaktır.

Sipariş İptal

2.1 Satın alınan ürünün aynı gün içerisinde sebep göstermeksizin iptali talep edilebilir. Özel ölçü, renk ve diğer özelliklere sahip olan ürünler bu durum içerisinde değerlendirilemez.

2.2 Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir.